200

ATLAS SAM 200

€5.99 s DPH | €4.99 bez DPH


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/1/5/15f97b4e-5245-4998-b701-61b10f131ac3/dvere-podlahy.sk/web/wp-content/themes/podlahy/woocommerce/single-product/meta.php on line 15
Kategórie: .

Bližšie informácie

ATLAS SAM 200 je samonivelizačná anhydridová zmes, určená pre strojné, alebo ručné vylievanie podlahových podkladov pod dlažbu, parkety a rôzne iné druhy podlahových krytín. Môže sa používať vo všetkých suchých miestnostiach obytných, verejných a iných budov v rozsahu, podľa parametrov uvedených v Technickom liste. Zmes ATLAS SAM 200 sa môže používať ako podklad: spojený s jestvujúcim podkladom (min. hrúbka vrstvy – 25 mm), umiestnený na deliacej vrstve (min. hrúbka vrstvy – 30 mm), plávajúci (min. hrúbka vrstvy 35 mm), alebo v systémoch podlahového kúrenia (min. hrúbka vrstvy nad vykurovacím potrubím – 25 mm). Používa sa iba v interiéroch budov.

VLASTNOSTI
ATLAS SAM 200 je hotová suchá zmes, vyrobená na báze vysoko kvalitného anhydridu. Výrobok je ľahko spracovateľný a veľmi praktický. ATLAS SAM 200 je samonivelizačný, ľahko a rýchlo sa vylieva na podklad pomocou strojov s čerpadlami, čím je vylievanie výkonné a menej nákladné. Hotový podklad má veľmi dobré pevnostné parametre a po stvrdnutí je prakticky nezmrštiteľný.

PRÍPRAVA ZMESI
Pre strojné spracovanie sa zmes pripravuje pomocou čerpacieho agregátu so stálym prietokovým dávkovaním vody, čo umožňuje získať vhodnú konzistenciu zmesi. Správnu konzistenciu je možné overiť vyliatím zmesi z litrovej nádoby na rovný, nesavý podklad (napr. fóliu). Zmes by mala zakryť plochu (vytvoriť „placku“) o priemere cca 45-50 cm. V prípade, že výlevok sa spracováva ručne, je potrebné suchú zmes vysypať do nádoby s odmeraným množstvom vody (v pomere 4,5-5,1 l vody na balenie 30 kg zmesi) a premiešať vŕtačkou s miešacím nástavcom v homogénnu hmotu. Zmes je vhodná k použitiu ihneď po premiešaní a je potrebné ju spotrebovať v priebehu 40–50 minút.

Cena: 5,99 eur s DPH/25 kg vrece